Венский лес

Экскурсия в Венский лес, крепость Лихтенштейн - Экскурсии по Вене. Оксана Гаврилова, лицензированный частный русский гид по Австрии. Переводчик в Вене. Oksana Gavrilova, russischer Guide Vienna. Burg Liechtenstein, Wiener Wald Tour, russischer Fremdenfuehrer Wien.экскурсии в венский лес относится к одной из трех базовых экскурсий, которую желательно провести после обзорной экскурсии и пешеходной прогулки по центру города, именно в такой последовательности. Поїздка в Віденський ліс — завжди приємне проведення часу: всього в декількох кілометрах від Відня починається цікава і змістовна екскурсія, на якій ви познайомитеся з історією першої правила в Австрії династією і потрапите в місце її поховання, я присвячу вас в таємниці сімейства Габсбургів, пов’язані із загибеллю єдиного спадкоємця престолу, кронпринца Рудольфа і в багато чого іншого.

Тривалість цієї екскурсії 4 години. Ми поїдемо в передмістя Відня на машині. Перша зупинка буде біля замку Ліхтенштейн — родового гнізда князів Ліхтенштейн, потім ми відвідаємо підземне озеро, що вважається найбільшим підземним озером Європи. Далі наш шлях лежить в монастир Святого Хреста (12 ст.), Де ми познайомимося з історією монастиря та зможемо його оглянути. Атмофсеру цього безперервно з 12 століття діючого монастиря справить на вас незабутнє враження.

Баден-Kurpark-Strauss-Lanner_Denkmal-2012-07-29-13-14-09_6x4Потім ми попрямуємо через містечко Майерлинг, де сталася трагедія в імператорській родині, в курортне місто Баден і, якщо залишиться час, і погода буде мати у своєму розпорядженні, ми прогуляємося по знаменитому курортному парку і, при бажанні, заглянути в найвідоміше казино Австрії, що знаходиться в цьому парку.

Екскурсію можна продовжити (оплата транспорту і гіда збільшується) і продегустувати регіональні вина в одному з найколоритніших винних льохів під Баденом або пообідати в хойрігерів — типовому винному шинку, розташованому в околицях Бадена.

Регіон Бадена славиться термальними джерелами і тут створюється особливий мікроклімат, який дозволяє вирощувати сорти винограду, які не ростуть більше ніде. Тільки невелику частину їх виробляють в Угорщині і з цього винограду роблять відоме на весь світ токайське вино. Але і вина передмістя Бадена відомі в колах знавців і любителів хороших вин і, безумовно, заслуговують на увагу.