Мультиметры

За своєю будовою мультиметри діляться на мультиметри цифрові і мультиметри аналогові (стрілочні).
У  мультиметри цифровому  вимірювання виводяться на рідкокристалічний дисплей у вигляді цифрових значень. При цьому виключаються помилки при знятті показань, а також забезпечується простота використання приладу. Найбільш прості цифрові мультиметри мають розрядність 2.5 цифрових розряду. Найбільш поширені прилади з розрядністю 3.5 (точність близько 1.0%). Випускаються також трохи дорожчі прилади з розрядністю 4.5 (точність зазвичай близько 0,1%) і суттєво дорожчі прилади з розрядністю 5 розрядів і вище. Розрядність цифрового вимірювального приладу, наприклад, «3.5» означає, що дисплей приладу показує 3 повноцінних розряду, з діапазоном від 0 до 9, і 1 розряд з обмеженим діапазоном. Саме тому цифрові мультиметри на сьогоднішній день є найбільш популярними і поширеними.
В  аналоговому (стрілочному) мультиметри  результати вимірювання показує стрілка по вимірювальній шкалі. Аналогові мультиметри більш наочно відображають динамічно змінюються значення вимірюваних величин.
В ассортименте представлены мультиметры большого количества брендов, таких как: Fluke, Tektronix, Keithley, Hameg, APPA, Good Will, Mastech, CEM, Uni Trend, ProsKit, Velleman, Актаком и д.р
Решив мультиметр купить, обратитесь в компанию «epo.kz». Мы предложим Вам как бюджетные модели, позволяющие выполнять основные задачи, так и более дорогие модели с максимальным количеством различных функций.