Зачем нужны 3D-ручки?

Після появи 3D-принтерів розробники приступили до наступного етапу — створення мініатюрного аналога. Вже зараз існують десятки моделей зменшених 3D-принтерів у вигляді ручок, які представлені на нашому сайті. Як ними користуватися, що з їх допомогою вдасться створити і в якому магазині можна купити 3D-ручки?

секрети застосування

Легкими у використанні є такі моделі — Funtastique і Myriwell. Вони важать в 4 рази менше прототипу, деякі версії підтримують харчування від мережі і від комп’ютера за допомогою USB-порту. У комплектацію пристрою входить коротка інструкція з зображеннями робіт. На сайті нашого інтернет-магазину 3D-ручок ми детально описуємо технічні характеристики кожного виробу.

Принцип роботи пристрою простий: в ручку поміщається стрижень з полімеру, який виходить тонкою цівкою з розігрітого сопла. Поки полімер гарячий, він приймає будь-яку форму. Виробники настійно рекомендують спочатку потренуватися на листку паперу, а потім виріб відокремлювати від нього за допомогою спеціальних лопаток. Як правило, в комплекті з ручкою йде кілька тренувальних трафаретів. Вони також представлені в нашому магазині 3д ручок, як і різнокольорові пластикові нитки. Згодом можна приступати до створення об’ємних фігур прямо в повітрі.

Запобіжні заходи

Оскільки сопло пристрою нагрівається до 240 градусів, слід уникати контактів з ним. Регулярно сопло потрібно прочищати від залишків застиглих пластикових «чорнила» особливим свердлом. Після багаторазового використання приладу і засмічення його сопла можна продовжити термін служби за допомогою змінної головки, яка також продається в нашому магазині 3D ручок.

І дитина, і дорослий в моменти моделювання об’ємних фігур захоплюються настільки, що можуть пошкодити пластиком або високою температурою поверхню столу. Щоб уникнути цього, використовуйте килимки для малювання. Вони допомагають створювати складні конструкції завдяки вимірювальної сітці, а пластикова нитка добре липне до килима. Ми пропонуємо функціональний і доступний варіант такого килимка. Адреса нашого магазину 3D ручок ви можете знайти в контактній інформації на сайті.

сфери використання

Є у ручки 3D багато інших корисних областей застосування:

  • в моделюванні літаків і інших мініатюрних літальних апаратів;
  • при створенні оригінальних предметів інтер’єру та дизайну;
  • для створення брелоків, біжутерії та авторських браслетів.

Тем, кто умеет пользоваться клеевым пистолетом, рисовать будет несложно. Интересным предложением от нашей компании является то, что у нас можно ручка 3д купить в украине в интернет-магазине недорого, которая станет отличной идеей для подарка.

Якщо вам хочеться урізноманітнити дозвілля або знайти цікаве заняття для дитини, цей мініатюрний 3D-принтер — відмінний варіант!