Спиннинговые катушки с задним фрикционом

Котушки Сobra володіють не тільки доступною ціною і відмінною якістю, і при грамотній і акуратному використання зможуть прослужити своєму власникові не один сезон. Безінерційна котушка володіє всіма необхідними елементами для гарантованого, відмінного відпочинку. Складні і хитромудрі конструкції на перший погляд дуже зручно і легко використовувати на практиці. Більшість рибалок воліють використовувати саме безінерційні котушки завдяки їх здібності не утворювати «бороду» при безпосередньому занедбаності снастей. Волосінь не плутається, це забезпечується за рахунок специфічної функції волосіні вивільнятися лише в необхідній кількості.

Безінерційні котушки володіють можливістю більш підвищеної дальністю закидання. Невибаглива в побуті катушкасobra оснащена додатковим металевим шпулях і має запасну пластикову LostCast. Середнє передавальне число — 1: 5.1. Крім того котушка має заднім фріксіоном і антиреверсу.

Купить катушка кобра оптом можно с различными емкостям для шпуль. Каталог магазина содержит различные вариации шпуль от 0,25 для 200 м, и 0,40 для 100 м. Универсальное расположение катушки идеально и удобно использовать как правшам, так и левшам. Легкая и практичная катушка обладает весом всего 253 грамма.