ПОДБОР РАДИАТОРОВ ОТОПЛЕНИЯ

У нашому магазині все радіатори опалення згруповані по виробниках, а також щодо можливих сфер застосування або технічних особливостей: плоскі радіатори, високі радіатори, радіатори для прихожей, радіатори і конвектори для панорамних вікон або вікон в підлогу і т.д. Але в основному все радіатори діляться на наступні великі категорії:

Сталеві трубчасті радіатори

Дана категорія представлена ​​в основному сталевими радіаторами Zehnder, але ми також готові запропонувати і інших виробників. Даний тип радіаторів є найбільш універсальним: великий вибір розмірів, кольорів і типів підключення поєднуються з їх невибагливістю (радіатори працюють в системах з робочим тиском до 10 атм., Можуть працювати в приватних будинках з антифризом). Чи не на шкоду якості, але завдяки повністю автоматизованого виробництва, трубчасті радіатори мають відносно невисоку вартість, володіючи при цьому всіма перевагами преміальних дизайнерських радіаторів.

чавунні радіатори

Це класика, яка ніколи не застаріє. Сучасні чавунні радіатори відрізняються від звичних радянських «гармошок»: вони мають як різноманітним дизайном, який дозволяє встановлювати їх в будь-які інтер’єри, від палацових, до сучасних; мають широкий вибір типів розмірів; можуть бути пофарбовані в будь-який колір, включаючи зістарені. Чавунні радіатори створюють в будинку справжню атмосферу затишку і комфорту: висока частка теплового випромінювання, довговічність, стійкість навіть до агресивних теплоносія — все це чавунні радіатори.

Полотенцесушитель

Особлива група опалювальних приладів, призначена для сушки дрібної білизни, а також рушників. Тут в окремі групи виділяються рушникосушки електричні, що працюють в закритій системі опалення, а також призначені для роботи в контурі ГВП.

ДИЗАЙН-РАДИАТОРЫ

Это довольно размытая группа, так как сюда можно отнести и стальные трубчатые, и чугунные радиаторы. Но, как правило, под радиатор дизайнерский понимают отопительные приборы необычного внешнего вида и формы. Дизайн-радиаторы более требовательны к условиях эксплуатации, а также имеют более высокую стоимость. Помимо эстетической функции, дизайн-радиаторы могут играть и вполне утилитарную роль: хранение вещей, зеркало, лавка в прихожей, картина на стене и т.д.

конвектори

Підлогові, настінні або в середині конвектори — найбільш ефективний спосіб обігріву. У деяких випадках, особливо коли мова йде про панорамних вікнах, конвектори можуть бути єдиним можливим варіантом. Вбудовувані в підлогу конвектори можуть бути мінімально помітні завдяки великому вибору кольорів декоративних решіток, а також решіток, виконаних з натурального дерева. Для більшої потужності конвектори можуть бути оснащені вентиляторами. Також конвектори часто є оптимальним варіантом для обігріву господарських приміщень (котельня, гараж і т.д.), де гігієнічні та естетичні вимоги нижче, ніж в житлових приміщеннях.

Уже багато років наша компанія спеціалізується на радіаторах класу люкс. Все що продаються нами продукти не тільки мають найвищий рівень якості, але також і оригінальним дизайном, що дозволяє їм як бути непомітними, так і бути важливою частиною інтер’єру, в залежності від ваших завдань. Важливо пам’ятати, що радіатори — це досить складний технічний продукт і при його виборі важливо керуватися не тільки зовнішнім виглядом, але і його технічними характеристиками, особливостями підключення, допустимих умов роботи і т.д. Зверніться до нас і ми допоможемо вибрати найбільш підходящу для вас модель, а також узгодимо її технічні особливості з фахівцями, які проводять ремонт у вашому будинку, це не тільки заощадить час і гроші, але також дозволить досягти кращого результату.