League of Legends Boosting

Всім привіт! Зараз я розповім, як якісь гравці League of Legends грають не чесно використовуючи чіти, а може і схилю кого-небудь до використання софта. Багато гравців вже в курсі, що в LoL є чіти. Хоча якщо згадати, то був і просто баг, який вбивав з актівкі БТРК, після цього багато хто стверджував, що це хакі і чіти, см. lol boosting. Хоча це було просто незнанням механіки гри.

Дана стаття тільки ознайомить вас з реальним станом справ і не викликає вас використовувати цей софт. Адже зможете бути переконані, що якщо вас зловлять, ви отримаєте пермобан за його впровадження. Вона скаже про скрипти і чіти для League of Legends (LoL), щоб допомогти вам виявляти порушників порядку в онлайні і банити їх.

На просторах мережі неважко відшукати бота для LoL, досить всього лише користуватися вашим пошукачем. Називається це диво BoL Studio (Bot of Legends Studio).

Є безкоштовна версія програми, хоча умільці зробили і платну, так звану VIP версію за $ 10 за місяць, за їхніми словами дає нам окремий функціонал. Сама потрібна vip функція — це синхронізовані апдейти чита з клієнтом гри, бот завжди буде актуальним, в той час як у користувачів FREE версії бот оновиться тільки через тиждень.

Давайте подивимося докладніше, що все-таки це за чит. І відразу знаходимо відповідь на форумі. По суті чит зовсім марний, і для його коректної роботи необхідні особливі сріпти, які можна знову ж відшукати на форумах.

Стільки всього написано на цю тему, але нам все одно не ясно, що ж все-таки це таке. Наведемо приклад на кращому скрипті для Катаріни (Katarina, The Sinister Blade). Якщо ваші руки не з плечей виростають, то просто затискаємо «C» і водимо курсором, а персонаж сам бігає за ним, Харас і ластхітіт Крип. Якщо на лайні немає противника, затискаємо «V» — пушім лінію. Якщо нас виходять Гангана, натискаємо «G» — і робимо стрибок!