Переваги пластикових комодів

Переваги пластикових комодівКомод — один з найбільш практичних предметів інтер’єру. Завдяки своїм споживчим якостям все більшої популярності набувають комоди з пластика, які стали універсальною заміною виробів з дерева, ДСП і МДФ. Це обумовлено перевагами сучасного пластика, завдяки яким подібна меблі у багатьох відношеннях перевершує аналоги з більш дорогих матеріалів.

Новости сайта:the mattress shop

Наявність великої кількості різних моделей пластикових комодів дозволяє підібрати їх для облаштування будь-якого приміщення. Даний предмет інтер’єру дуже легкий, завдяки чому, при необхідності, його можна без праці переміщати по кімнаті, звільняючи вільний простір. Пластиковий комод не займає багато місця, при цьому в ньому є велика кількість зручних і містких висувних ящиків, завдяки яким він може стати містким сховищем для одягу, дитячих іграшок, постільної білизни і різних предметів побуту.

Але, крім практичності, пластикові комоди, з каталогом яких можна ознайомитися за посиланням http://plastic-shop.in.ua/plastikovyie-komodyi/ , виконують ще й функцію прикраси інтер’єру. Великий вибір всіляких малюнків і забарвлень дозволяє купити сучасний пластиковий комод, який дозволить втілити в життя безліч дизайнерський ідей. Даний предмет меблів може мати різні форми. А безліч зачаровують фактур зроблять його яскравою родзинкою в дизайні приміщення. Також варто враховувати доступну вартість пластикових комодів.

При виборі даного вироби варто звернути увагу на механізм, завдяки якому відбувається висування ящиків. Безшумність і плавність ходу можуть забезпечити напрямні механізми з масляними амортизаторами або, що обійдеться трохи дешевше, звичайними газліфтом. З метою економії можна придбати пластиковий комод з найпростішими напрямними, які не забезпечують ідеально тихої роботи, але коштують набагато дешевше і служать значно довше. І якщо до вологи меблі з пластика ставиться спокійно, то близько радіаторів опалення або на промерзають балконі її ставити не варто.